Imperfect Diptych, 1988 (RL87-1158)
Artist
Roy Lichtenstein
Gallery
Private Collection
Size
Try it!
You may also like
Twilight (waterfall)
Twilight (waterfall)
pat Steir
72.5" H x 38.5" W
Secret Garden Noir 10
Secret Garden Noir 10
Yumiko Izu
10" H x 8" W
FEMME AU FAUTEUIL SONGEUSE, LA JOUE SUR LA MAIN
Pablo Picasso
17.5" H x 13.38" W
Nymph
Nymph
Waterhouse
25.5" H x 19.18" W
frame tv
frame tv
samsung
32.7" H x 57.2" W
Untitled
Untitled
Unknown
30" H x 40.09" W
Tony Cragg
29.5" H x 14.1" W
Osprey with Fish
Osprey with Fish
Kiki Smith
18.75" H x 11.5" W